Kurumsal

LOGO

Hakkımızda

EVCAN OSGB iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ve eğitimi konularında iş yerlerinin çözüm ortağı olma hedefiyle kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak yetkilendirilmiştir. EVCAN OSGB gelişmiş toplumların gelişmiş iş sağlığı ve güvenliği standartlarına sahip olduğu gerçeğinin bilinciyle iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını yalnızca birer yasal mecburiyet …

Sayfaya bak »

harita

İletişim

  Telefon: 0 338 212 42 00   Kirişçi Mahallesi 260. Sokak No:4/B KARAMAN Web Site: www.evcan.com.tr E-Posta : bilgi@evcan.com.tr   [Form id=”1″]

Sayfaya bak »

LOGO

Misyonumuz

Misyonumuz; Çalıştığımız işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini “Önce İnsan” anlayışı ile gerçekleştirerek, Koruyucu ve önleyici bir anlayışla, güvenli ve sağlıklı çalışma ortamını oluşturmaktır.

Sayfaya bak »

Referanslar

Sayfaya bak »

yetkibelgesi

Şirket Bilgileri

EVCAN OSGB; 6331 Sayılı İş Sağlığı Ve Güvenliği Kanunu gereği işletmelerde İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetlerini vermek üzere ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINDAN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN 24.09.2014 tarihinde ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ YETKİ BELGESİ almış bir Kuruluştur.

Sayfaya bak »

LOGO

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Mesleki etik değerlere saygılı, içinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan faaliyette bulunduğu her bölgede iş sağlığı ve güvenliği alanında sektörün lideri olmayı hedefleyen, iş ortaklarımıza etkin çözümler üretirken nitelikli uzman kadroların çalışmak istediği kurumsal bir yapı olmaktır.

Sayfaya bak »